Football Manager Forum

Forum o Football Managerze

  • Index
  •  » Opowiadania
  •  » Sezon obsypany sukcesami- Wisła rządzi w Poslce i Europie by r10gregor

#1 2007-06-26 18:45:59

r10gregor

Grafik

8429732
Zarejestrowany: 2007-06-09
Posty: 23
Punktów :   

Sezon obsypany sukcesami- Wisła rządzi w Poslce i Europie by r10gregor

Trwały przygotowania do kolejnego meczu, w którym czekają nas wielkie derby Krakowa. Gramy na Reymonta z Cracovią!! Ten mecz to już kwestia prestiżu.. Spotkanie rozpoczęliśmy bardzo żywo, bo na prawej stronie był już Błaszczykowski, a Paulista 2 razy uderzył w poprzeczkę. Jednak pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Przez całą drugą połowę atakowaliśmy były słupki poprzeczki ale bramek jak nie było tak nie było. Nadeszła 75 minuta. Wykorzystałem limit zmian i wprowadziłem: Magno( 59% tylko kondycji) Zieńczuka, oraz Piotra Brożka. I opłaciło się. Ten ostatni w 92 minucie po doskonałym podaniu Sobolewskiego potężnym strzałem, z ostrego kąta, po długim rogu zdobywa bramkę!! Kibice tańczyli na trybunach!! Do końca prowadziliśmy i mieliśmy jeszcze jeden rzut rożny, ale był on rozegrany na czas, a na końcu Zieńczuk podbiegł do rogu i przytrzymał piłkę przez 30 sekund i mecz się zakończył. Wygraliśmy, ale tylko 1:0, a mogło być co najmniej z 10:0. Po meczu, wysłałem Głowackiego, czyli naszego najlepszego piłkarza w tym sezonie na tygodniowy urlop. A 6-dniowej kontuzji nabawił się Cleber. Teraz czeka nas mecz z Legią, w Pucharze Ligi. Potem Kolporter, także w PL. Rozpoczął się mecz z Legią. Gramy bez Głowackiego, bo jest na urlopie. W jego miejsce gra Twaite. Zaczęliśmy bardzo ofensywnie, bo w 5 minucie wyprowadził nas na prowadzenie, po golu Pawła Brożka. W 23 minucie znowu ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. W 50 minucie czerwoną kartkę(niesłusznie wg mnie) otrzymał Błaszczykowski. W 59 minucie zaczęły się schody. Bramkę zdobył Grzelak. Jednak mądra gra i świeżość wprowadzonych piłkarzy pozwoliła nam dowieźć wynik do końca. Z usług Błaszczykowskiego nie będę mógł korzystać w meczach PL z Koroną, oraz PP ze Śląskiem. Pierwsza połowa meczu z Koroną była ciekawa, akcja za akcję, nikt nie przeważał. Niestety w 60 minucie gola zdobył były zawodnik Miedzi Legnica, Marcin Robak. Na szczęście wyrównał po przepięknej, indywidualnej akcji zdobył wyrównującą bramkę. Po dwóch meczach Pucharu Ligi prowadzimy, z przewagą 1 „oczka” nad Legią i Koroną i 3 nad Zagłębiem. Jednak teraz czekał nas poważniejszy sprawdzian. Gramy na wyjeździe z Club Brugge. ALE MECZ ZACZĄŁ SIĘ ŚWIETNIE. W 8 minucie po podaniu Kislyi’a bramkę zdobył Paweł Brożek. Niestety w 20 minucie wyrównał Chavez. Do końca meczu nie padł już żaden gol. Chociaż przeważaliśmy, to pech się nas trzymał. Jakoś jestem zadowolony z gry naszego zespołu, mimo iż nie zdobyliśmy 3 punktów. Mecz ze Śląskiem rozpoczęliśmy ofensywnie i już w 18 minucie prowadziliśmy po golu Pawła Brożka. W 30 minucie podwyższył Baca z rzutu wolnego. W 35 minucie Paweł Brożek znów zdobył bramkę. Po pierwszej połowie 3:0. W 72 minucie szczęśliwie z wolnego gola zdobył dla Wrocławian Pokorny. Do końca meczu nic się nie działo. W ćwierćfinale, spotkamy się z Jagą. Mecz szybko nadszedł i wyszliśmy pierwszym składem. Półfinał PP to byłby naprawde niezły wynik, a chcę wygrać cały Puchar Polski, by mieć zapewniony występ w Pucharze UEFA. W 13 minucie objęliśmy prowadzenie po pięknej bombie Sobolewskiego. Po genialnej akcji Błaszczykowskiego w 33 minucie Kisliy podwyższył na 2:0. W 60 minucie, Gerson Baca, po raz kolejny pokazał, że potrafi uderzać wolne z każdej odległości. Z 40 metrów pokonał Banaszyńskiego. 10 minut później ponownie do siatki trafił Sobol, także strzałem z dystansu. Mecz zakończył się wynikiem 4:0. Pierwszy mecz praktycznie przesądził, kto zagra w półfinale. 4:0 na wyjeździe- mam nadzieję, że teraz moi gracze się odblokują i zaczną pokonywać „średniaków naszej ligi”. W 12 kolejce pojedziemy do Zabrza na mecz z tamtejszym Górnikiem.  Gramy bardzo ofensywnie i w pierwszych 10 minutach oddaliśmy 6 strzałów, ale niestety niecelnych. Pomimo iż ciągle atakowaliśmy, dopiero w 71 minucie Paweł Brożek zdobył gola z rzutu karnego, który sam wywalczył. I tak w  85 minucie wyrównał Zadylak. I DO KOŃCA TAK ZOSTAŁO!! NIESTETY ZNOWU REMIS!! Następny mecz gramy u siebie z Lechem Poznań. Lech spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań, zajmując czwarte miejsce od końca. Rzez cały mecz przeważaliśmy i w 65 minucie Kisliy zdobył ładną bramkę po podaniu Bacy. I do końca graliśmy spokojnie i wygraliśmy. Teraz czeka nas mecz w P. UEFA z Partizanem u siebie. Zostaliśmy uznani za faworytów tegoż meczu. Pierwszą połowę przespaliśmy, choć mieliśmy kilka dogodnych okazji do zdobycia gola. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. Ani Brożek ani Kisliy nie potrafili zdobyć gola. F A T A L N I E!!! Teraz gramy z GKS Bełchatów u siebie. Gramy pewnie i w 30 minucie obejmujemy prowadzenie po golu Bacy. W 75 minucie Dolha otrzymał czerwoną kartkę i sprokurował karnego, którego wykorzystali goście. I znowu remis. Teraz czeka na nas Feyenoord, z którym zagramy w Rotterdamie. ŚWIETNIE ZACZĘLIŚMY!! Atakowaliśmy i w 38 minucie po akcji Błaszczykowskiego Vlaar wbił piłkę do własnej bramki. Jednak niestety w 44 minucie gospodarze wyrównali. Mogliśmy wygrać, jednak mecz zakończył się wynikiem 1:1. Jeżeli pokonamy lub zremisujemy w ostatniej kolejce z Frankfurt, to mamy awans, bo Partizan jest o jeden punkt przed nami, ale rozegrali już swoje wszystkie mecze, a mają gorszy bilans bramek. Do przerwy w lidze zostały nam 3 mecze, z Zagłębiem w Pucharze Ligi, z Jagiellonią w PP, oraz ze wspominanym wyżej Frankfurtem. Mamy za zadanie wygrać wszystkie(co najmniej 2 i remis). Od zarządu otrzymałem nagrodę w wysokości 4mln zł do budżetu transferowego, za to, że „kasa” klubu powiększyła się za mojej kadencji, aż o 13mln zł. Do meczu z Zagłębiem podeszliśmy chyba zbyt rozluźnieni. Szybko straciliśmy 2 bramki i było po mecz. Jeszcze Brożek zdobył gola, jednak nic on nam nie dał. Szybko nadszedł mecz z Jagą. Po zwycięstwie w pierwszym meczu aż 4:0 jestem spokojny o rozwój wydarzeń. W 68 minucie na prowadzenie wyprowadził nas Paweł Brożek. W 83 podwyższył Kisliy. Spokojnie wygrywamy 2:0 i półfinał rozegramy z ŁKS Łódź. Już tylko mecz z Frankfurtem i koniec rundy jesiennej. Nadszedł wreszcie arcyważny mecz z Frankfurtem. Przez pierwszą połowę przeważaliśmy, ale zakończyła się ona wynikiem 0:0. Tuż po przerwie pierwszą bramkę w meczu zdobył Paulista!! W 67 minucie znowu Paulista wpisał się na listę strzelców!! Doskonale! W 71 minucie było już przesądzone kto zajmie drugie miejsce za Feyenoordem. PO GOLU BACY PROWADZIMY 3:0!! Jeszcze w 82 minucie goście zdobyli szczęśliwą bramkę, ale nic im ona nie dała. W kolejnych rundach zagramy kolejno Z AEK’iem Ateny, a zwycięzca naszej pary zagra ze zwycięscom pary Lokomotiv Moskwa, hapoel Tel-Awiw. Przyznam, że mieliśmy ogromne szczęście w losowaniu. W okienku w lutym zakupiłem Brazylijczyka Andre Alvesa. Rozegrałem sparing z moimi rezerwami i jestem gotowy do meczu z AEK w P. UEFA. Ciekaw jestem formy moich podopiecznych, bo zwycięstwo z rezerwami to żaden sprawdzian. Pierwszy mecz gramy u siebie, więc mam nadzieję, że pokażemy naszym kibicom, że chcemy dojść w pucharze UEFA jak najwyżej. W pierwszym meczu szybko objęliśmy prowadzenie po golu Brożka. Jednak po pięciu minutach było już 1:1 . Na początku drugiej połowy znowu objęliśmy prowadzenie, po golu Małeckiego. Jednak na kilka minut przed końcem rywale znowu wyrównali, za sprawą Julio Cesara. W pierwszym meczu na własnym boisku padł remis 2:2 nie do końca dla nas korzystny. Do rewanżu przygotowujemy się pełną parą, bo awans jest KONIECZNOŚCIĄ. Na szczęście w meczu, nasi zawodnicy byli odpowiednio skoncentrowani i prowadzenie objęliśmy w 55 minucie za sprawą Brożka. Ciągle atakowaliśmy i w 80 minucie rzut karny na bramkę zamienił Paulista. 2:0 na wyjeździe i w kolejnej rundzie gramy z teamem z Tel-Awiw. Jednak teraz, koncentrujemy się na meczach z Legią, Koroną i Zagłębiem w Pucharze Ligi. Mecz z Legią źle się zaczął bo z karnego gola zdobył Edson. Tuż po przerwie podwyższył ten sam zawodnik, z rzutu wolnego. Jednak doskonała gra Małeckiego wiele nam dała, bo jego gol pobudził nas do walki. Gdy był 2:1 Paweł Brożek doskonałą, indywidualną akcją zrobił remis. I do końca było 2:2. Przygotowujemy się już do meczu z Kielecką Koroną. Niestety w tym meczu z powodu kontuzji nie wystąpią Magno oraz Brożek, a Błaszczykowski jest zawieszony z powodu kartek. Jednak mimo to w 23 minucie na 1:0 GOLA ZDOBYŁ Z RZUTU WOLNEGO BACA!! W 32 minucie podwyższył nadzwyczaj skuteczny ostatnio Małecki. Dzisiaj dosłownie wszystko nam wychodzi. Niestety Mijailovic głupio sfaulował i otrzymał drugą żółtą kartkę. Zdjąłem z boiska Sobolewskiego, a wpuściłem Masilele który zagra tam gdzie grał Mijailovic. Dosłownie kilka minut po przerwie na 2:1 strzelił Robak. Jednak do końca graliśmy doskonale i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla nas, co zapewnia nam awans do kolejnej rundy. Udało nam się pozbyć Konrada Gołosia, który odszedł z klubu za porozumieniem stron. Do meczu z Zagłębiem podeszliśmy, troszkę zbyt luźno, w wyniku czego bezbramkowo zremisowaliśmy i jestem zadowolony. Z klubu odszedł także Radovanovic, bo był niezadowolony  z braku występów w pierwszym składzie. Zatrudniliśmy za to Valeriya Sokolenko. Jednak teraz czeka nas poważny sprawdzian, bo gramy w pucharze UEFA, z Hapoelem. Mecz był nudny i zremisowaliśmy 0:0. Teraz musimy wygrać z ŁKS’em, bo inaczej stracimy kontakt z pierwszą trójką. Udało się. Ponieśliśmy Łodzian 2:1. W rewanżu z Hapoelem od początku atakowaliśmy, ale po pierwszej połowie było 0:0. jednak w 72 minucie doskonałym, plasowanym strzałem, jedynego gola w meczu zdobył Carlos Magno!! W ćwierćfinale Pucharu UEFA zmierzymy się ze Sportingiem Lizbona. Przyznam, że awans do półfinału jest w naszym zasięgu, jednak nie wiążę z  tym wielkiej nadziei. Na razie jednak trzeba się skupić na meczu z Groclinem. Zwycięzca  z naszej pary w P. UEFA, zagra ze zwycięzcom pary Olympiakos/Lille . Przed meczem z Groclinem, wszyscy w klubie byli w znakomitych nastrojach. Od początku meczu rzuciliśmy się do ataku, wynikiem czego był gol samobójczy Lacica w 3 minucie. W 14 minucie Gerson Baca z rzutu wolnego podwyższył na 2:0. 22 minuty Później po błędzie obrony rywala, Błaszczykowski umieścił piłkę w siatce. Potem nic się nie działo, poza przepięknym golem Bacy, w 86 minucie z 35 metrów. 4:0 z Gorclinem, który próbuje nas gonić w tabeli, ale po tym meczu mają już 6 pkt. Straty i jeden mecz rozegrany więcej. Kolejny mecz gram w półfinale Pucharu Polski, z Łódzkim Klubem Sportowym. Nieoczekiwanie dostałem ofertę, od FBK Kowno żeby Vyacheslav Hleb przyszedł do mnie za darmo. Od razu przystałem na tę możliwość. A mecz z ŁKS’em poszedł znakomicie i po golu Bacy wygraliśmy 1:0. Mamy 5 pkt straty do Kolportera i dwa mecze do rozegrania więcej. Mecz z Arką Gdynia wygraliśmy 2:0 po golach Kisliy’ego. Podpisałem z Wisłą nowy 2 –letni kontrakt, a na następny sezon zarząd gwarantuje mi, że będę miał do wykorzystania budżet transferowy w wysokości ok. 12 mln zł. Oraz budżet wynagrodzeń o 160 tysięcy wyższy niż obecny. Pierwszy mecz ze Sportingiem, przegraliśmy nieznacznie, bo 1:0. Z ŁKS’em wygraliśmy 2:0 i zagramy z Odrą Wodzisław w finale. Przyznam, że przed rewanżem z Portugalczykami, nie miałem zbytnich nadziei na awans. Jednak po znakomitym mecz, oraz zwycięstwie 3:2 w dramatycznych okolicznościach, MAMY PÓŁFINAŁ!! Gole zdobyli: Zieńczuk, Polga(swojak) oraz Piotr Brożek. Mecz z Górnikiem Łęczna wygraliśmy pewnie, bo 3:0. Gole zdobyli Piotr Brożek, oraz Kisliy dwa. Pierwszy mecz finału Pucharu Polski z Odrą zremisowaliśmy bezbramkowo.  Spotkanie z Zagłębiem, było bardzo dla nas ważne, ale poradziliśmy sobie z presją i po golu Kisliy’ego wygraliśmy 1:0. A z Odrą w OE wygraliśmy pewnie, bo 3:0 po dwóch golach Bacy z wolnych, oraz jednym golu Andre Alvesa. Pierwszy mecz półfinału Pucharu UEFA z Olympiakosem, zagraliśmy u siebie i graliśmy doskonale. Na początku straciliśmy bramkę, jednak tuż przed przerwą, wyrównał Paweł Brożek. W 90 minucie tensam zawodnik podwyższył na 2:1!!!!!! Pierwszy mecz z OLYMPIAKOSEM WYGRANY!! Jest nadzieja nawet na FINAŁ PUCHARU UEFA!!  W OE jestem trzeci, jednak mam 5pkt. Straty do pierwszej korony, oraz 1pkt. Straty do Legii, ale mam do rozegrania o 3 mecze więcej. Z Widzewem wygraliśmy tylko 1:0. A z  Olympiakosem w rewanżu na wyjeździe zremisowaliśmy 2:2 CO  DAJE NAM AWANS DO FINAŁU!!! DOSKONALE!! GOLE ZDOBYLI PIOTR BROŻEK ORAZ PATRYK MAŁECKI!! W finale spotkamy się z Benficą. W rewanżu w PP z Odrą, zremisowaliśmy na wyjeździe 1:1 CO DAŁO NA PUCHAR POLSKI!! GOLA ZDOBYŁ „SOBOL”. Potem nadszedł mecz z Cracovią. Wygraliśmy 2:1 po dwóch golach Carlosa Magno. Potem był baaaardzo ważny mecz z Koroną. W tym sezonie to polski odpowiednik hiszpańskich „Gran Derby”. Na szczęście Po golach Bacy, oraz Kisliy’a wygraliśmy pewnie, bo 2:0. Potem graliśmy z Wisłą Płock, mecz wygrany jeszcze wyżej, bo 3:0. Gole zdobyli: Baca, Paulista, oraz Magno. Na rozkładzie czekają: GKS Bełchatów, Legia Warszawa, oraz Benfica Lizbona.  Z GKS wygraliśmy 2:1 po golach Małeckiego i Brożka. Następnie gramy z Legią. Wygraliśmy 2:1, po golach Małeckiego i Brożka. Potem nadszedł Wielki Finał Pucharu UEFA. Szybko straciliśmy bramkę, i czułem, że już po wszystkim. Jednak Małecki stał się wielkim bohaterem zdobywając 2 gole i pomagając obrońcą, dzięki czemu nie padło więcej goli, dla Portugalczyków. Wyeliminowałem 2 kluby ze stolicy Portugalii J. Teraz gramy z Pogonią. Mam nadzieję, że Głowacki, tak zagra w ostatnich czterech kolejkach, żeby mieć średnią ocen wyższą niż Edi Andradina ze Szczecina, bo rywalizują o tytuł najlepszego gracza OE. Pokonaliśmy pogoń 2:0 co daje nam MISTRZOSTWO POLSKI!! WISŁA KRAKÓW W POTRÓJNEJ KORONIE!- Huczały media. Ostatnie trzy kolejki potraktowałem jak.. mecze towarzyskie. Z Górnikiem Zabrze 1;1, z Lechem Poznań- 1:0 przegrany, z Pogonią Szczecin 3:0 do przodu. Pierwszy mecz w ćwierćfinale PP wygraliśmy z Odrą 2:1 na wyjeździe, a u siebie 1:0. W półfinale spotkamy się z Widzewem. Pierwszy mecz przegraliśmy na własne życzenie 2:1. W rewanżu wygraliśmy 2:0 po golach Małeckiego oraz Alvesa. W finale spotkaliśmy się z Wisłą Płock. Wygraliśmy 1:0, po przepięknym golu Bacy z wolnego. Zgarnęliśmy w tym sezonie wszystko, co tylko się dało, został tylko Superpuchar Europy i jest spora szansa, że i tę batalię wygramy. Spotkamy się z AS Romą. Do klubu dołączyli: Tomasz Frankowski, Kamil Radulij, Marcin Garuch, Vyacheslav Hleb, Marcin Sobczak, Piotr Hernacki, Miroslav Miller, oraz Vitaly Ledenev.

PS. Jeżeli ktoś nie wierzy w moje osiągnięcia i chce screenów proszę pisać z jakich momentów screeny, a napewno będą Postróffka


Milan, Milan solo con te!!!  Canta del Barca!!

Offline

 

#2 2007-06-27 14:51:01

sparrow123

Reprezentant Rezerw

Zarejestrowany: 2007-06-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Sezon obsypany sukcesami- Wisła rządzi w Poslce i Europie by r10gregor

Troszkę to chaotycznie piszesz! Txt bardzo dobry , ale mieszasz strasznie. W niektórych miejscach nie wiedziałem o jaki mecz chodzi. Ale ogólnie jest bardzo dobrze oraz gratuluje i .życzę dalszych sukcesów:)

Offline

 

#3 2007-06-27 17:18:58

r10gregor

Grafik

8429732
Zarejestrowany: 2007-06-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Sezon obsypany sukcesami- Wisła rządzi w Poslce i Europie by r10gregor

dzięki sparrow, ale chciałem się troszkę wytłumaczyć. Kiedy wszystko się udaje, z radochy nie wychodzi to zbyt składnie, bo przecież, jeśli ma sie takiego farta, żeby w pierwszym sezonie wygrać Wisła P.UEFA, to naprawde jest radocha Pozdro


Milan, Milan solo con te!!!  Canta del Barca!!

Offline

 

#4 2007-07-29 21:16:13

Jackob_92

Administrator

10321181
Zarejestrowany: 2007-06-09
Posty: 24
Punktów :   

Re: Sezon obsypany sukcesami- Wisła rządzi w Poslce i Europie by r10gregor

Niezlleee

Offline

 
  • Index
  •  » Opowiadania
  •  » Sezon obsypany sukcesami- Wisła rządzi w Poslce i Europie by r10gregor

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbfoture.pun.pl www.mobileinfantry.pun.pl www.rolkiopole.pun.pl www.forkss.pun.pl www.kamracizkaraibow.pun.pl